top of page

Розпочато реєстрацію на онлайн курс пані Галини Теслюк «Жінки Біблії Частина ІІ»


Розпочинаємо реєстрацію на онлайн курс пані Галини Теслюк «Жінки Біблії: історії натхнення для сучасних жінок. Частина ІІ. Жінки Нового Завіту».

Початок курсу: 30 березня 2021 р.

Реєстрація триватиме до 29 березня 2021 р.


Структура курсу: Курс складається з 8 тем і триватиме 1 місяць (по 2 відеоуроки в тиждень). Відеоуроки можна буде переглядати протягом курсу в зручний для Вас час і ще протягом місяця після закінчення курсу. Після кожної теми буде домашнє завдання. Ті учасниці, які будуть виконувати завдання, вкінці курсу отримають сертифікат.

Теми, які будуть розглянуті у курсі: - Новий Завіт і жінки у ньому; - апостол Павло про жінок; - жінки у Христових притчах; - жінки на соціальному маргінесі; - жінки та сексуальність; - Марта і Марія, чого навчає ця історія; - жінки-мироносиці та їх свідчення у євангельських розповідях; - жінки-місіонерки Доброї Новини.

Крім відеоуроків протягом курсу відбудуться 2 спільні зустрічі учасників курсу з пані Галиною Теслюк через Zoom. Під час цих зустрічей можна буде обговорити курс та поставити питання ведучій.

Авторка та ведуча курсу Галина Теслюк – кандидатка наук з богослов’я, доцентка кафедри біблійних наук філософсько-богословського факультету УКУ. Сфера наукових зацікавлень – біблістика, культурна пам’ять, жіночі студії, історія давніх близькосхідних держав.


Умови реєстрації: 1. Заповнити реєстраційну форму за посиланням https://bibleschool.apostol.ua/wb_nz_0 2. Скласти пожертву за курс 300 грн. Реквізити для пожертви https://bibleschool.apostol.ua/pay 3. На електронну скриньку Біблійної школи apostolbible@gmail.com вислати фото або скрін квитанції про пожертву, обов’язково вказавши в листі за який курс і свої прізвище та ім’я.

• Всім зареєстрованим учасникам, які виконали попередні три пункти реєстрації на електронну скриньку прийде пароль до особистого кабінету. Особистий кабінет («Мій кабінет») знаходиться на сайті Біблійної школи Апостол https://bibleschool.apostol.ua Логіном буде адреса Вашої електронної скриньки. В особистому кабінеті Ви зможете переглядати відео з курсу. Учасникам, які зареєструвалися на цей курс, але раніше вже брали участь у курсах Біблійної школи Апостол доступ до цього курсу буде наданий за попереднім паролем.

• Двічі на тиждень – у вівторок та четвер у Вашому особистому кабінеті на сайті будуть відкриватися нові відео з курсу.

• Просимо всіх, хто зареєструвався і склав пожертву, подати запит на приєднання до групи у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/2869389583319993

Увага! Якщо Ви зареєстровані у фейсбуці під іншим ім’ям/прізвищем/псевдонімом, ніж Ви вказали при реєстрації на курс – напишіть нам приватним повідомленням на сторінку біблійної школи, щоб ми могли додати Вас до групи.

Якщо у Вас виникатимуть питання, пишіть нам на електронну скриньку apostolbible@gmail.com, або телефонуйте за номером 068 400 1122 (з 10.00 до 18.00).

Пожертви за курс спрямовуються на покриття витрат, виготовлення нових онлайн курсів, закупівлю необхідного обладнання та розвиток Біблійної школи.


Джерело: Біблійна школа Апостол

36 переглядів0 коментарів

Останні пости

Дивитися всі
bottom of page